אודות 2017-09-26T13:58:00+00:00

התכנית שלי ואני

"גנים רזים"? אני?! אני רוצה לגלות לך סוד…

המאבק עם המשקל מלווה אותי כבר עשרות שנים – מילדות. כילדה מלאה, בת 12, עשיתי לעצמי תפריט דיאטה כל כך נוקשה, שאני זוכרת אותו עד היום. פחדתי מפחמימות, פחדתי ממתוקים, ובעיקר: לא הצלחתי להיפרד מהקילוגרמים עודפים. כך הבנתי שהייעוד שלי הוא למצוא את דרך המלך לאורך חיים בריא, ולהנחיל אותה לעצמי ולאחרים.

מה בנוגע לנפש?

באוניברסיטה, מרוב דיבורים על בריאות וערכים תזונתיים, הרגשתי שפספסנו את הנפש – ומרוב האיסורים על מתוקים, שכחנו שגם אותם צריך, בשביל מצב הרוח הטוב שיחזיק אותנו בתהליך. רק כשהתחלתי לעבוד עם אנשים הבנתי מהו האיזון המושלם: איך מצליחים לאכול הכל – כן, אפילו מתוקים ומאפים – ובכל זאת לרדת במשקל, וגם לשמור עליו שנים קדימה.

שיטת איזון: השיטה המנצחת לאורח חיים בריא

כך יצרתי את השיטה שלי: שיטת איזון, המביאה לתוצאות כבר שנים רבות. השיטה שומרת עלינו שבעים, מסופקים וללא רגשות אשם. ובעיקר, לא מפסיקים לחיות: לא מוותרים על בילויים, ארוחות משפחתיות ושמחות. כיום, אני גאה להביא את השיטה הזאת לכל אחד ואחת במסגרת תכנית "איזון ONLINE".

על הרקע האקדמי והמקצועי שלי

אני בוגרת תואר ראשון בתזונה קלינית ותואר שני בחוג לפיזיולוגיה ופרמקולוגיה של ביה"ס לרפואה, וכן התמחות בבית החולים רמב"ם. בזמן הכשרתי, עבדתי כדיאטנית במכון וינגייט במשך חמש שנים. בשנים אלה הייתי מעורבת במחקרים נוספים בתחומי הפיזיולוגיה והתזונה, ועסקתי בייעוץ תזונתי לספורטאים בכל הרמות. בהמשך ניהלתי את תחום הדיאטות ברשת סטודיו C – רשת בת עשרים וארבעה סניפים, אשר בכל אחד מהם עבדה דיאטנית או שתיים תחת פיקוחי ובשיטות העבודה שלי.

איזון ONLINE: פרויקט חיי

לאורך השנים הצגתי מחקרים בכנסים בארץ ובחו"ל, השתתפתי בכתיבת מאמרים ופרקים בנושא התזונה והספורט בפלטפורמות מקצועיות שונות ואף פרסמתי ספר בהוצאת סטימצקי. כמו כן, הרצאתי לקהל הרחב ולמאמנים במכללות שונות, כולל במכון וינגייט ובאוניברסיטת תל אביב. לפני כ- 20 שנה, הגשמתי חלום ופתחתי קליניקה פרטית. במהלך השנים טיפלתי באלפי מטופלים; ולפני כעשור בניתי אתר אינטראקטיבי המתבסס על שיטות הדיאטה והטיפול שפיתחתי עם השנים ומנגיש כיום את השיטה שלי און-ליין, לכל אחד, מכל מקום.

הניסיון שלי יכול להיות המפתח לנקודת המפנה בחייך!