//קשה יש רק ב…: חמישה קשיים שכולנו חווים בדיאטות והדרכים הבטוחות לנצח אותם

קשה יש רק ב…: חמישה קשיים שכולנו חווים בדיאטות והדרכים הבטוחות לנצח אותם

כמה דיאטות כבר עשיתם בחייכם?
דיאטה זה לא קל. אני מאמינה שלדבר על הקושי מסייע להתמודד איתו; וכמי שנאבקה שנים במשקל, ומלווה במשך למעלה משני עשורים אלפי מרזות ומרזים שחווים את האתגרים האלה בדיוק – יש לי את הכלים שאת צריכה להתמודדות עם האתגרים האלה בהצלחה, ואפילו בחיוך:

  1. קשה לי לוותר על מאכלים מנחמים שאני אוהבת

קשה לי לוותר על מאכלים מנחמים שאני אוהבת
עבור רוב האנשים, משמעות הדיאטה היא "לסגור את הפה" ולוותר על כל מה שטעים, מפנק ומשמח בעולם הקולינרי – מהקוסקוס של אמא ועד העוגה בבית הקפה. זה באמת קשה – ולכן בתכנית שבניתי לא מוותרים על שום דבר שאוהבים! כי הפחמימות של הקוסקוס הן כמו אלה של תפוחי האדמה "שמותר" בדיאטה, והפחמימות (המתוקות) של העוגה הן בעצם כמו הפחמימות הלא מתוקות של הלחם. מכאן והלאה אלו רק משחקי שומנים וקיזוזים נכונים, והכול אפשרי . מה שבטוח אסור לשכוח – בתהליך הדיאטה גם הנפש חשובה..

  1. אני מרגישה תאווה עזה למתוק!

הגיעה שעת אחר הצהריים ואת מרגישה חשק בלתי נשלט לשוקולד? אין מה להילחם בו, כי מרוב ניסיון להילחם תמצאי את עצמך אוכלת בריבית דריבית. דווקא מיד אחרי ארוחת צהריים טובה, כשהבטן מלאה והמוח מקבל מסרים של שובע – זה הזמן לאכול מתוק, כי אז הסיכוי לשלוט בכמויות ולהסתפק במעט יחסית הוא הרבה יותר גדול..

  1. אני מתמידה כבר שבועיים ולא רואים תוצאות

כולנו מפנטזים על המחמאות – אבל לפעמים, התוצאות מאחרות לבוא.
רגעים כאלה הם ההזדמנות שלנו לחשוב – מהי המטרה שלנו? האם הכניסה לג'ינס מלפני ההיריון היא חזות הכל? דיאטה נכונה, שיכולה להוות אורח חיים אמיתי, תגרום לנו גם להרגיש קלילים יותר ובריאים יותר. והתוצאות – עוד יגיעו! ואם נדרשת התאמה בתכנית – אני מלווה כל מרזה באופן אישי בדיוק לצורך זה..

  1. אני שומרת כל היום ובערב מתנפלת על המקרר

את מקפידה במשך היום, אבל בערב נסחפת לזלילות ענקיות בערב, מול הטלוויזיה? את לא היחידה, והחדשות הטובות הן שזה לא עניין של כח רצון אלא של תכנון נכון. אתם תראו: לפי תכנית איזון online, כשתפרסו שלוש ארוחות מאוזנות היטב, בעיקר עם פחמימות וגם עם חלבונים, וארוחות ביניים במשך היום – כבר לא תגיעו לערב מורעבים.

  1. אני מחליטה, אבל לא מתמידה

את מאלה שכל פעם מחדש מחליטים אבל אחרי שבועיים מוותרים? גם כאן את לא היחידה. פעמים רבות, המפגשים בקבוצות הם המכשול למחויבות לתכניות הרזיה, בעיקר בשל לוח הזמנים העמוס שמאפיין את אורח החיים המודרני. לכן תכנית און-ליין היא בדיוק עבור אנשים כמוך: בכף ידך, בכל זמן, בלי לצאת מהבית. אני מלווה אותך באופן אישי – ולא אתן לך לוותר, מדי יום ביומו..

לסיכום: זכרו, ההחלטה שקיבלתם אינה מובנת מאליה! כל הכבוד לכם ולכן על הנחישות והרצון לעשות שינוי חיובי בחייכם – אתם יכולים להיות גאים מאוד בעצמכם!

2017-10-31T10:39:53+00:00